O nas

Europrojekt Gdańsk S.A. na rynku branży projektowo-doradczej funkcjonuje od od 1 sierpnia 1999 roku. Powstanie firmy jest wynikiem zawodowych miedzynarodowych doświadczeń Tomasza Kołakowskiego i Witolda Koseckiego.  Na początku spółka zatrudniała jednego projektanta. Dziś firma zatrudnia ponad 50 osób - co jest dowodem wysokiej dynamiki firmy.

Niemieckie doświadzenia zaowocowały pozyskaniem strategicznego partnera - biura projektowego SSF-Ingenieure. Współpraca polega na realizacji wielu projektów. Poprzez to, że nasz partner posiada własny dział naukowo-techniczny, wnosi także cenne wyniki badań wykorzystywane przez polską spółkę.

Europrojekt Gdańsk S.A. głównie realizuje projekty inwestycji zlokalizowanych na terenie Polskie i Niemiec, ale coraz częściej powstają również rozwiązania dla inwesetycji na całym świecie np.projekty mostów w Chinach czy stacji metra w Indiach..

Europrojekt Gdańsk S.A. jest nowoczesną firmą, kładącą duży nacisk na najnowsze rozwiązania i technologie. Wysoko wykwalifikowana kadra korzysta z najlepszych, profesjonalnych rozwiązań pojawiających się na rynku. Biuro stawia na innowacyjne rozwiązania i uczestniczy w programach badawczo wdrożeniowych w Polsce i zagranicą.

Zakres prowadzonej działalności firmy wpisuje się w istotę koncepcji CSR (Corporate Social Responssibility - biznes społecznie odpowiedzialny). Innowacyjne technologie projektowe z zakresu budownictwa lądowego przyczyniają się do rozwoju nowoczesnej infrastruktury, poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach i licznych udogodnień w codziennym życiu wielu ludzi.


EUROPROJEKT GDAŃSK S.A.
Projekt i wykonanie ASW